Entertaiment service s.r.o.

Svatební hudba

Svatební hudbu zajišťujeme již od roku 2000 a považujeme ji za jeden z nejdůležitějších prvků svatebního dne. Dobře víme, jak je pro Vás důležité, když se na nás můžete spolehnout.

Wedding music [EN] | Svatba Zámek Dobříš

DJ na svatbu

Nabízíme profesionální a sympatické vystupování, velmi kvalitní ozvučení a techniku, možnost zpestření formou karaoke či soutěží, zajištění hudby na obřad, moderování, hudbu 50. - 90. let na klíč včetně background music, svatební slideshow, pomoc s organizací apod.

Jelikož kombinací a souvisejících služeb je mnoho, detailnější informace naleznete na DJkuba.cz nebo Svatebni-hudba.cz.

Věříme, že Vás naše reference přesvědčí o kvalitě služeb.

Cena: od 4000 CZK (včetně ozvučení a dopravy)

Tanec Ozvučení svatby DJ Ozvučení svatby Osvětlení svatby

Reference

Chteli by jsme Vam velice podekovat za uzasnej vecer. Byl jste absolutne perfektni, krasne jste nam hral. Vsichni nasi kamaradi byli strasne moc spokojeni a vsichni si to, hlavne taky diky Vam, maximalne uzili. Bylo moc fajn, ze jste nas cely vecer dokazal vyborne bavit a a take dekujeme za Vasi organizaci, kterou jste bravurne zvladnul v obouch jazycich. Jestli budeme mit prilezitost jeste jednou nekdy planovat nejake velike veseli jste pro nas DJ no.1. Moc Vam diky a prejeme mnoho pracovnich uspechu.
Martina, svatba 29.4.2007

Mr Kuba thank you for being such a great DJ, you played all the songs we asked for and made a great day even better, everyone really enjoyed themselves and said how good an evening they had.
Steve Payne, 29.4.2007