Entertaiment service s.r.o.

Novinky

NEWS | Nový projektor OPTOMA

2016-03-07NEWS | Nový projektor OPTOMA

Novým přírustkem do naší technické rodiny se stává špičkový projektor OPTOMA s nadstandartní svítivostí 4.500 ANSI a perfektním kontrastem. Díky vynikajícím parametrům a úžasné ceně 1200 czk / event bez DPH ho můžeme doporučit na větší firemní akce i privátní oslavy.

Technické zajištění módní přehlídky, Café Louver | 2013

2013-04-01Technické zajištění módní přehlídky, Café Louver | 2013

Zadání k technické realizaci této módní přehlídky nebylo snadné. Skvěle osvětlit, ozvučit a vytvořit promo video za co nejméně peněz. A protože světla na módní přehlídce ošidit nejdou, zakázku konzultovala snad polovina osvětlovačů v Praze. Nakonec jsme použili 8 ks profi filmařských reflektorů ARRI (2x300W a 6x1000W) a 2 ks výbojek na osvětlení loga. O kvalitní zvuk se tradičně postarala sestava DVX od dB, nechyběl také bílý koberec a zvuková režie. O video služby se postaral zkušený kolega Jiří a i střih videa dopadl v této low-costové kategorii skvěle, posuďte sami.

Ples | Národní dům na Vinohradech

2012-03-16Ples | Národní dům na Vinohradech

V Národním domě na Vinohradech jsme zajistili kompletní technickou produkci plesu pro 500 hostů. Se ctí jsme ozvučili koncert paní Marty Kubišové pomocí L´Acoustics a desítek inteligentních světel. Moc děkujeme.

Fotografie

Zahřejte se na Vašich akcích

2011-10-21Zahřejte se na Vašich akcích

Nabízíme řadu snadných způsobů, jak se s námi ohřát. Vyhřejte vchod na společenskou akci, party stan, venkovní stánek, studenou halu či pergolu na oslavě, s naším vybavením je to snadné. Nabízíme jak eletrická topidla (Quartz 1500 W za 450 CZ), tak plynová (Hříbek 11 kW jen za 590 CZK nebo například fukar 15 kW za 350 CZK). Nově jsou také v nabídce naftové fukary 30 - 50 kW pro velké objekty. Stačí nás kontatovat, rádi doporučíme vhodný typ. Více informací v sekci party stany.

Novinka | Statické osvětlení menších zakázek

2011-02-04Novinka | Statické osvětlení menších zakázek

Nově máme k dispozici reflektory PAR 56 a 64 ve stříbrném provedení včetně "filmařských" klapek. V kombinaci s vyhlášenými stativy Manfrotto Vám tedy můžeme nabídnout širokou paletu služeb. Žádané je zejména osvětlení rautu, pódia, vchodů a výloh, luxusních aut či celých objektů a budov. Navíc máte na výběr zhruba z 300 barevných filtrů, které vykouzlí na Vaší akci nezapomenutelnou atmosféru. Reflektory jsou zcela nové a tedy velmi vhodné i na VIP akce. Dostupnost služeb ukazuje také cena, která včetně instalace začíná na 900 CZK.

Ozvučení proslovu | Korunní princ Charles

2010-03-23Ozvučení proslovu | Korunní princ Charles

Je nám velkou ctí, že jsme mohli realizovat ozvučení proslovu prince Charlese v rámci návštevy English College in Prague. Děkujeme za důvěru a nové zkušenosti.

VIP Rebranding party

2010-03-04VIP Rebranding party

K desátému výročí podnikání jsme dostali krásný dárek - zajistit VIP rebrending party. Na přípravách a realizaci se podílelo přes 80 lidí. Více prozradí galerie.

Fotografie z akce

PF 2010

2009-12-20PF 2010

Vážení klienti, děkuji Vám za celý tým společnosti Entertainment service za úžasnou spolupráci, důvěru a nové zkušenosti. Rok 2009 sice nebyl lehký, ale jen díky Vám úspěšný. Velmi si toho vážíme a veříme, že i v Novém roce Vám budeme moci dodávat ty nejkvalitnější služby a pomáhat s realizací Vašich představ. Přejeme Vám krásné svátky a mnoho úspěchů v roce 2010.
S úctou Jakub Rožeň, jednatel

Party stany a příslušenství | Speciální nabídka

2009-05-31Party stany a příslušenství | Speciální nabídka

Zahradní oslavy, venkovní výstavy či firemní akce jsou v plném proudu a tak kromě speciální ceny na naše nůžkové party stany nabízíme také bohaté příslušenství. Kromě inventáře, kterým jsou například sklenky či talíře nabízíme také zahradní nábytek v provedení pivní sety nebo bistro sety. Více informací v sekci Party stany. Příjemné léto!

Mikrofon zpěvačky Amy Winehouse nově v nabídce

2009-05-28Mikrofon zpěvačky Amy Winehouse nově v nabídce

Před časem jsme ohlásili jako novinku bezdrátový mikrofon Sennheiser nejvyšší řady (SKM 565 G2) a nyní je zde další - špičkové mikrofony Audio-Technica ATM710 pro mluvené slovo, zpěv a nástroje. Přesně s tímto mikrofonem vždy vystupuje Amy Winehouse! Opět tedy zvyšujeme kvalitu ozvučení a chystáme také nákup nových digitálních mixážních půltů. Kdykoliv se na nás můžete spolehnout.

Speciální nabídka | Pronájem obrazovek 82 a 106 cm

2009-05-01Speciální nabídka | Pronájem obrazovek 82 a 106 cm

Stále můžete využít pronájem špičkových obrazovek Panasonic Viera o úhlopříčce 82 nebo 106 cm. Speciální cena je 950 CZK, včetně černého konferenčního stojanu pak 1050 CZK. Novinkou je barva stojanu dle Vašeho přání - např.dle loga či barvy výstavního stánku. Na veletrhy a výstavy navíc nabízíme individuální kalkulace nebo můžete vyžít nabídku 3 + 1 den zdarma. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Snížení cen ozvučení

2009-04-16Snížení cen ozvučení

U Vašich nejoblíbenějších modelů jsme snížili ceny. Jedná se zejména o ozvučení menších akcí, pronájem profesionálních mikrofonů apod. Snížení cen se dokonce týká i dokonalých reproduktorů RCF TT+. Za výjimečné ceny si tak můžete užít světové značky a spolehnout se na nejvyšší kvalitu nejen techniky, ale také našich zvukařů.

Aktuálně | Valentýn

2009-02-04Aktuálně | Valentýn

Vážení hosté, milí klienti, nová generace přináší i nové pojetí trávení nadcházejících Valentýnských dnů. Ať už trpíte nervozitou z blížícího se Valentýna, neboť nemáte zajištěnou oslavu nebo sháníte dárek pro partnerku či Vašeho miláčka, jste na správné adrese.
Chcete se ve firmě pouze netradičně odreagovat? Pak je Valentýn jako stvořený právě pro vás. Věřte, že nabídka vás osloví. Připravíme dárkové certifikáty, Valentýnské programy či jiné produkční akce. Jsme tu pro Vás.

Nová sekce Foto a video

2009-01-21Nová sekce Foto a video

Ještě mnoho služeb, které nabízíme, nemá svoji prezentaci. Stránky ale neustále rozšiřujeme a tak je pro Vás připravena nová sekce Foto a video. I v této části služeb máme mnoho zkušeností a spokojených klientů. Najdete zde také novinku - "Mobilní ateliér", který si na akcích získal velký ohlas. Pořadatele společenských akcí jistě potěší také špičkové Sony FullHD kamery, které zaručí výjimečný obraz. Těšíme se na Vaše poptávky.

Vánoční večírky

2008-12-01Vánoční večírky

Stejně jako každý rok zajištujeme pro naše klienty desítky eventů a vánočních akcí. Populární jsou tradičně profesionální DJové, technická produkce a kulturní program, který zpestří vánoční veselí. Máme pro Vás ještě několik volných termínů, stačí nás kontaktovat. Přejeme Vám klidné a příjemné prožití vánočních příprav.

News / Eventy Vánoce 2007

2007-11-25News / Eventy Vánoce 2007

V rámci naší produkční činnosti zajišťujeme vánoční eventy pro naše klienty. Získali jsme také zakázku na laser show pro významného klienta.
Zároveň dochází k transformaci na "Entertainment service s.r.o.", která po Novém roce přinese rozšíření služeb a další zpřehlednění nabídky a propagačních materiálů. Děkujeme za Vaši důvěru.

Nové sekce prezentace

2007-01-01Nové sekce prezentace

Začátkem roku se naše prezentace výrazně rozrostla, nově nabízíme vystoupení umělců, catering a zajištění módních přehlídek

Vánoční svátky

2006-12-23Vánoční svátky

Vážení klienti, děkujeme Vám za důvěru v roce 2006. Přejeme Vám klidné a příjemné prožití Vánoc. Do Nového roku 2007 zdraví, krásné zážitky a nejen pracovní úspěchy.

Konference

2006-11-13Konference

V rámci naší webové prezentace jsme zprovoznili novou kapitolu konference. Věříme, že Vás tyto služby a rozsah nabídky zaujme stejně jako předchozí sekce.

Křest es4u.cz

2006-10-29Křest es4u.cz

Entertainment service Czech Republic byl pokřtěn na podzim roku 2006 v příjemné atmosféře café Fuzion poblíž Václavského náměstí. Kmotrem se stal pan Marek Dobrodinský.
Pro hosty byl připravený sekt, vína z Chille, Argentiny a Moravy, ochutnávky výborné kávy a křupavých baget. Program zpestřily vydařené vystoupení Hynka Toma a nadaného houslisty Michala Hejče. Všem hostům děkujeme a těšíme se na další setkání.

Nový web

2006-10-01Nový web

Na základě zkušeností z let 2000 - 2006 připravujeme novou prezentaci nejen pro stávající klienty. Vzniká Entertainment service, nové logo a webové stránky.

Červen