Entertaiment service s.r.o.

Realizace

Technická novinka! Atem Television Studio HD

2018-03-11Technická novinka! Atem Television Studio HD

Nová režie pro odbavování živých přenosů s 8 vstupy, funkcí multi-view, integrovanými komunikačními funkcemi, dvěma přehrávači médií s pamětí typu flash, kreativními prolínačkami, DVE efekty apod. Úžasné zařízení na všechny typy eventů, zejména konference, přenosy, udílení cen, festivaly apod. Zařízení propojí všechny vstupy od kamer po počítače, loga a znělky s výstupem na projekce, obrazovky, online přenosy a mnoho dalších. Dokonalé funkce, miniaturní rozměry, profesionální kvalita, skvělý poměr cena / výkon.

Chanuková benefice, Café Jedna, Praha 7

2017-12-13Chanuková benefice, Café Jedna, Praha 7

Tradiční benefiční koncert, který byl letos spojený s oslavou chanuky. Jsme opravdu velmi rádi, že jsme dlohodobým parnerem Nadačního fondu obětem holocaustu a těšíme se na spolupráci v roce 2018.

Cestovatelský festival Kolem světa, Praha | Technika pro 5 sálů, 2500 hostů

2017-11-25Cestovatelský festival Kolem světa, Praha | Technika pro 5 sálů, 2500 hostů

I na podzim se konal cestovatelský festival Kolem světa. Opět jsme vyžili pět silných fullHD projektorů (5000 - 12.000 ANSI), velká projekční plátna, super výkonný PC na promítání, spoustu bezdrátových mikrofonů, stovky metrů kabeláže, prezentery, mixážní pulty, procesory a mnoho další techniky. Děkujeme parnerům i pořadatelům, rádi vzpomínáme.

Společenský gala večer v Harrachově | U2 Tribute

2017-04-24Společenský gala večer v Harrachově | U2 Tribute

Pro společnost Sysmex jsme již po 13. zajistili galavečer, pozvání přijala revival kapela U2 a skvělý barman Petr Hurta. Nechyběla speciální tombola, DJKuba.cz a celý večírek se nesl v pop/rockovém duchu. Děkujeme.

Nové repro

2017-03-22Nové repro

Novým přírustkem do technické rodiny je 6 ks aktivních mini repro dB Technologies. Jen 40 cm výšky, 300 W výkonu a pouhých 7 kg váhy. Ideální na podkresovou hudbu, mluvené slovo apod. Využít můžete na večírky, konference, svatby, proslovy a mnoho dalších instalací.

Cestovatelský festival Kolem světa, Praha | Technika pro 5 sálů, 2000 hostů

2017-03-18Cestovatelský festival Kolem světa, Praha | Technika pro 5 sálů, 2000 hostů

V hotelu CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE **** se opět konal oblíbený cestovatelský festival Kolem světa. Vyžili jsme pět silných fullHD projektorů (5000 - 12.000 ANSI), velká projekční plátna, spoustu bezdrátových mikrofonů, stovky metrů kabeláže, prezentery, mixážní pulty, procesory a mnoho další techniky. Děkujeme parnerům i pořadatelům.

Nové LED osvětlení

2017-03-15Nové LED osvětlení

Nově nabízíme kompaktní LED reflektory flat PAR (5x 6W TCL + 6W UV). Miniaturní rozměry, úžasný výkon, snadné nastavení barev a programů. K dispozici 6 ks.

Technické zajištění diskuzí | Café Jedna, Veletržní palác, Praha

2016-08-01Technické zajištění diskuzí | Café Jedna, Veletržní palác, Praha

Těší nás, že jsme stálým parnerem Nadačního fondu obětem holocaustu. Srdečně Vás zveme i na další kavárny z cyklu "Jsem Žid a zdráv."

Více: fondholocaust.cz

Společenský gala večer v Harrachově

2016-04-24Společenský gala večer v Harrachově

Pro stálého klienta jsme již po 12. zajistili velký společenský večer, pozvání přijala zpěvačka Lucie Chlumská, barman Petr Hurta a taneční skupina Trn v oku. Nechyběla tombola, DJKuba.cz a celý večírek se nesl v muzikálovém duchu.

Lékařská konference

2015-09-18Lékařská konference

Pro stálého klienta jsme v Praze zajistili další lékařskou konferenci. Po tři dny jsme se v několika sálech starali o projekce, velkoplošná plátna, kvalitní ozvučení a desítky řečnických mikrofonů. Děkujeme.

Kurz svatební koordinátorky podzim 2015

2015-09-01Kurz svatební koordinátorky podzim 2015

Pro začátečníky a mírně pokročilé v oboru svatební organizace a koordinace jsme připravili dvoudenní kurz, který vám přinese praktické informace a cenné zkušenosti z oblasti svateb. Čekají Vás nejen přednášky z každé části svatebního plánování, ale také workshop a praktická část, které máte možnost se zúčastnit. Kurz je stavěný tak, abyste po jeho absolvování mohli hravě a bez obav vkročit do světa svateb, ať už jako koordinátorka, svatební asistentka, podnikatelka, zaměstnanec agentury či jako nevěsta.

Cestovatelský festival Kolem světa, Praha | Technika pro 3 sály, 2000 hostů

2015-03-15Cestovatelský festival Kolem světa, Praha | Technika pro 3 sály, 2000 hostů

Opět jsme kompletně technicky zajistili cestovatelský festival KOLEM SVĚTA. Vyžili jsme tři silné projektory (7000 Ansi fulllHD, 6500 Ansi a 4000 Ansi), velká projekční plátna, pět bezdrátových mikrofonů, stovky metrů kabeláže, prezentery, mixážní pulty, procesory a mnoho další techniky.

Bližší info viz kolemsveta.cz

Naši klienti chtějí to nejnovější

2015-03-10Naši klienti chtějí to nejnovější

Právě jsme rozšířili velmi populární sekci společnosti - pronájem obrazovek. Již nyní můžete využít nejnovější model LED obrazovky Panasonic, který Vás zaujme skvělým full HD obrazem, velkou úhlopříčkou 127 cm a luxusním tenkým provedením. Samozřejmostí jsou moderní a snadno přenosné stojany, které jsme si sami navrhly. Určitě Vás potěší také trvalé snížení cen. Více informací...

Kurz svatební koordinátorky 2015

2014-12-21Kurz svatební koordinátorky 2015

Pro začátečníky a mírně pokročilé v oboru svatební organizace a koordinace jsme připravili dvoudenní kurz, který vám přinese praktické informace a cenné zkušenosti z oblasti svateb. Čekají Vás nejen přednášky z každé části svatebního plánování, ale také workshop a praktická část, které máte možnost se zúčastnit. Kurz je stavěný tak, abyste po jeho absolvování mohli hravě a bez obav vkročit do světa svateb, ať už jako koordinátorka, svatební asistentka, podnikatelka, zaměstnanec agentury či jako nevěsta.

Nové konferenční mikrofony Audio Technica

2014-12-20Nové konferenční mikrofony Audio Technica

O Vánocích dorazil z Anglie krásný dárek pro všechny klienty, kteří využívají naše technické zajištění. Špičkové mikrofony PRO49QL se v roce 2015 stanou nedílnou součástí ozvučení proslovů, konferencí a přednášek, ale také například svatebních obřadů. Přináší luxusní miniaturní vzhled, dokonalou kvalitu a zajisté také velmi pohodlné využití. K dispozici jsou nyní 3 kusy, množství později rozšíříme.

Fotografie z akce

Cestovatelský festival Kolem světa, Praha | Technika pro 3 sály, 2500 hostů

2014-11-22Cestovatelský festival Kolem světa, Praha | Technika pro 3 sály, 2500 hostů

Již zhruba po desáté jsme kompletně technicky zajistili cestovatelský festival KOLEM SVĚTA. Vyžili jsme tři silné projektory (7000 Ansi fulllHD, 6500 Ansi a 4000 Ansi), pět bezdrátových mikrofonů, stovky metrů kabeláže a mnoho další techniky.

Bližší info viz kolemsveta.cz

Global Entrepreneurship Week | Prague, Czech Republic

2014-11-18Global Entrepreneurship Week | Prague, Czech Republic

Technicky jsme zajistili úvodní konferenci v rámci významného mezinárodního programu GEW. Konferenci "Podpora podnikatelského myšlení ve vzdělávání" zahájil ministr financí ČR, Andrej Babiš.

Zajištění diskuze | Teplárna Náchod, RWE

2014-10-10Zajištění diskuze | Teplárna Náchod, RWE

Pro stálého parnera, společnost DDeM, s.r.o., jsme ve východočeském Náchodě zajistili kompletní ozvučení a projekční techniku v rámci diskuzního odpoledne.

RetailCon, Praha | Galerria Moda

2014-06-05RetailCon, Praha | Galerria Moda

V netradičním prostředí outletového centra jsme zajistili velkou konferenci pro 520 osob. Akci pořádala společnost Centers Publishing, s.r.o.

Ohlédnutí za rokem 2013

2013-12-30Ohlédnutí za rokem 2013

Vážení klienti, moc děkuji za spolupráci v roce 2013. Trochu jsme zvolnili tempo, zaměřili se na pořádání svateb na klíč, pronájem inventáře a technického vybavení. Užili jsme si také ozvučení různých společenských akcí, konferencí a koncertů. O novinkách v roce 2014 Vás budeme informovat.

Děkujeme a do Nového roku přejeme mnoho zdraví a úspěchů.


S úctou Jakub Rožeň, jednatel

RETRO PARTY I. - Beatles revival BROUCI BAND (KD Snět u Dolních Kralovic)

2013-12-14RETRO PARTY I. - Beatles revival BROUCI BAND (KD Snět u Dolních Kralovic)

Naše společnost se stala pořadatelem velmi vydařené RETRO PARTY I. V okolí se jednalo o zcela nový typ společenské události, který zaujal všechny generace. Kapela BROUCI BAND pro hosty připravila více jak dvouhodinový koncert plný největších hitů kapely Beatles. Autentická show, dobová aparatura, originální nástroje a různé kostýmy kapely Beatles mile překvapili přítomné hosty. Pro akci jsme také přichystali speciální retro dekorace, zajistili profesionální techniku, široký sortiment kvalitních nápojů a ochotnou obsluhu.

Foto: Jan Tichý (facebook.com/jantichyphotography)

Slavnostní otevření výrobní haly, ministr průmyslu

2013-04-11Slavnostní otevření výrobní haly, ministr průmyslu

Na slavnostní otevření výrobní haly jsme využili poměrně velké množství kompaktní techniky - 4x db DVX repro, subbass, projekci 4000 ANSI a velké plátno, LED Pary, výbojkové osvětlení s barevným filtrem, plazmovou obrazovku 130 cm, bezdrátové mikrofony a úžasné filmařské osvětlení ARRI, které se postaralo o kvalitní nasvícení všech důležitých prostor. Z programu nechybělo slavnostní přestřižení pásky za účasti ministra průmyslu, proslovy a projekce promo filmů. Moc děkujeme.

Fotografie z akce

Na náměstí Míru se uctívala památka obětí holocaustu

2013-04-08Na náměstí Míru se uctívala památka obětí holocaustu

I v letošním roce jsme se stali partnerem této pietní akce. Více v článku Lidových novin.

foto: Petra Fabiánová, Lidovky.cz

Vánoční večírky

2012-12-24Vánoční večírky

Přestože rok 2012 patřil převážně realizaci asi stovky menších akcí, ve vánočním období jsme stihli i několik větších projektů. Ukázkovým může být realizace scény pro pražského klienta v rámci neformálního vánočního večírky. Ozvučení dominoval line array L´Acoustics (10.000 W), o odposlechy a vykrývky sálu se postarala značka RCF. Nechyběl zadní truss na contra lighting, finančně úsporná verze osvětlení (6x moving head, 40x PAR 64, LED světla, filmařské reflektory ARRI apod.), pódium 8 x 5 metrů a pódiová technika pro přibližně třicet účinkujících.

Fotografie z akce

Multimediální laser show | Švýcarské luxusní hodinky

2011-11-19Multimediální laser show | Švýcarské luxusní hodinky

Multimediální laser show proběhla v hotelu Panorama v Rychnově nad Kněžnou. Práce na tomto projektu nás nesmírně bavila a věříme, že je to na výsledku znát. Použili jsme dva lasery kvant 5W RGB, reflektory ACL a 8 inteligentních světel Robe a GLB. O dokonalý zvuk se postarala sestava RCF TT+. Multimediální laser show hostům ukázala preciznost výroby, unikátnost hodinek, světové ambasadory značky a zprostředkovala neopakovatelný zážitek. Moc děkujeme za spolupráci.

Více informací

 Velkokapacitní party stany - kvalita A (VIP) | Speciální nabídka podzim / zima 2011

2011-10-21 Velkokapacitní party stany - kvalita A (VIP) | Speciální nabídka podzim / zima 2011

S podzimem přichází unikátní příležitost využít velké párty stany za speciální ceny. Sleva je dokonce téměř 50%, stany jsou v bílém provedení a nejvyšší kvalitě a čistotě opláštění, tedy kategorii A (VIP). Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku a zarezervujte si stan pro Vaši akci co nejdříve.

Slavnostní otevření Předávací stanice Brandov

2011-10-20Slavnostní otevření Předávací stanice Brandov

Pro společnost DDeM s.r.o. jsem opět zajistili kompletní technickou produkci, tentokrát pro slavnostní otevření. Zatímco loni významné osobnosti pokládali základní kámen, letos prezident Václav Klaus předávací stanici slavnostně otevřel. Pomáhali jsme vytvořit celkové rozmístění a design, zajištovali jsme dva velkokapacitní stany a mnoho nůžkových, catering, koberce, pohovky a vnitřní nábytek, elektrocentrály, venkovní i vnitřní vytápění, luxusní mobilní toalety, konstukce pod potrubí na autogramy, květinové dekorace, ozvučení a mnoho dalších služeb technického charakteru. Moc děkujeme za důvěru, možnost kreativity a skvělou zakázku.

Foto ikonka: autor ČTK

Více informací

Veletrhy 2011

2011-10-09Veletrhy 2011

Pro expozici Moderní byt jsme v rámci Designbloku 2011 opět zajistili ozvučení všech prostor pomocí RCF TT+, na několik dalších veletrhů jsme dodávali plazmové a lcd obrazovky, ozvučení, Dj´s apod. Při objednávkách na více dnů nabízíme velmi zajímavé ceny, stačí nás kontaktovat.

Grant Thornton | Oslava zahájení působení v České republice

2011-09-12Grant Thornton | Oslava zahájení působení v České republice

Pro společnost Grant Thornton jsme ve spolupráci s La Taupe zajistili společenský večer v Pavilonu Grébovka. Kromě celkové organizace, cateringu a ochutnávky vín jsme zajistili také ohňostroj, kapelu Republic of Two (objev roku), nábytek, hostesky, dekorace a venkovní topení. Z technické produkci dominovalo ozvučení RCF TT+ a světelné hlavy GLP. Více prozradí fotografie.

Fotografie z akce

Zahradní slavnost | Oslavy 15. narozenin Domova sv. Karla Boromejského

2011-09-04Zahradní slavnost | Oslavy 15. narozenin Domova sv. Karla Boromejského

V rámci charitativní spolupráce s Domovem sv. Karla Boromejského jsme technicky zajistili zahradní slavnosti. Děkujeme za příjemnou spolupráci a partnerům za pomoc s vypůjčením rozsáhlého technického vybavení.

Den vzpomínání na oběti holocaustu

2011-05-02Den vzpomínání na oběti holocaustu

Připomínková akce Jom ha-šoa - Den vzpomínání na oběti holocaustu se bude letos již po šesté konat na Náměstí Míru v Praze. Od 14 do 17 hodin bude nejširší veřejnost číst jména jednotlivých mužů, žen a dětí, kteří zahynuli kvůli svému židovskému původu během druhé světové války. Akci pořádá Institut Terezínské iniciativy a Nadační fond obětem holocaustu. Naše společnosti se i letos stala partnerem této pietní akce. Plakát ke stažení najdete zde.

Společenský večer v Harrachově

2011-05-01Společenský večer v Harrachově

Pro našeho klienta jsme zajistili velký společenský večer, pozvání přijal finalista Talentmanie Magic Alex, kapela Medicimbal a nechyběla také barmanská show a spousta cocktailů. Z technické produkce jsme zajištovali ozvučení značkou RCF TT+ a moderní osvětlení pomocí inteligentích světel GLP. Děkujeme.

Květinové dekorace a technické zajištění v Obecním domě

2011-04-12Květinové dekorace a technické zajištění v Obecním domě

Pro významného klienta jsme zajistili další zajímavou realizaci v secesním prostředí Obecního domu na Praze 1. Kromě vhodného osvětlení a plošného ozvučení L´Acoustics nechybělo ani tlumočení a zejména nádherné květinové dekorace. Více prozradí

Fotografie z akce

Pronájem a výroba výstavnických podstavců

2011-02-01Pronájem a výroba výstavnických podstavců

V rámci výstavy "Connecting: New York - Prague - Seoul", kterou zorganizovalo designérske studio Firefly Branding v čele s pani Jiwon Shin (korejská designérka žijící v Praze) spolu s Českým centrem Praha, jsme pro návrhářku SooYeon Lee (Dank Fashion Haus, KR) vyrobili výstavnické podstavce o rozměrech 80 x 40 x 40 cm, na kterých byly vystavené její úžasné kravaty a šátky. Podstavce si můžete levně pronajmout i Vy, inspirací Vám mohou být fotografie, které najdete zde.

Silvestr 2010

2011-01-01Silvestr 2010

V luxusním prostředí hotelu Panorama jsme zajištovali kompletní technický a produkční servis. Na main stage vystoupily dvě špičkové kapely - Brouci Band a ABBA World revival, pro 500 hostů byl připraven také oblíbený mobilní atelier, DJ´s, několik barmanských show, televizní přenosy mezi jednotlivými sály a bohaté osvětlení každé scény. Moc děkujeme za spolupráci.

Více informací

Ukončení oprav Karlova mostu, oslavy Sv.Martina

2010-11-14Ukončení oprav Karlova mostu, oslavy Sv.Martina

Položením poslední dlažební kostky byla ve čtvrtek symbolicky završena oprava Karlova mostu, slavnosti poté pokračovali na Křižovnickém náměstí. Pro tuto akci jsme zajistili kompletní technickou produkci, zejména ozvučení všech proslovů a středověkých kapel, pódium 6 x 5 metrů a obří led obrazovku. Zajímavým hostem byl režisér Emir Kusturica.
(Autor fotografie: Tomáš Hájek, Lidové noviny)

Více informací

Plynovod Gazela

2010-10-14Plynovod Gazela

Pro společnost D.D.M., s.r.o. jsme v severočeském Brandově zajistili slavnostní zahájení stavby plynovodu Gazela. Měli jsme na starosti uspořádání prostor a jejich úpravu, zajištění velkokapacitních stanů, cateringu, nábytku a vybavení, ozvučení, hostesek a také návrh a stavbu dekorací. Děkujeme za další prestižní zakázku, které si velmi vážíme.

Více informací

Ozvučení soukromé oslavy PINK

2010-07-19Ozvučení soukromé oslavy PINK

Je nám velkou ctí, že jsme mohli realizovat ozvučení soukromé oslavy Pink na historické lodi Nepomuk.

Tisková konference RWE

2010-05-10Tisková konference RWE

Pro společnost RWE jsme technicky zajistili významnou tiskovou konferenci včetně celkového návrhu scény. Nechyběli například vizualizace návrhů, tlumočnická technika, ozvučení a speciální podsvícené prvky scény. Prohlédněte si fotografie.

Fotografie z akce

Společenská akce | Brno

2010-02-06Společenská akce | Brno

V brněnském Boby centru jsme pro 1000 hostů zajistili kompletní technickou produkci. Náš tým se postaral o podsvícené pódium a přehlídkové molo, obří projekci, přímé přenosy, střih obrazu a ozvučení všech účinkujících. Zajistili jsme také obrazový a zvukový záznam celé akce.

Společenská akce Průhonice

2010-01-19Společenská akce Průhonice

Na tomto VIP eventu jsme kompletně zajistili technickou produkci. Zajímavostí bylo hlavně velké stupňovité pódium, skvělá práce dekoratérů, světelná show a špičková ozvučovací technika pro kapelu Ondřeje Rumla. Již tradičně nechyběly přímé přenosy na obří projekce. Vymysleli jsme také úvodní multimediální spot na motiv pěti živlů, který si díky úspěchu objednala také slovenská pobočka společnosti.

Tisková konference AMWAY

2009-12-10Tisková konference AMWAY

V krásném prostředí hotelu K + K Central jsem pro společnost AMWAY technicky zajistili tiskovou konferenci. Nechybělo ozvučení, osvětlení, velká plazmová obrazovka či náhledové monitory pro řečníky. Opět jsem využili špičkové bezdrátové mikrofony Sennheiser a dokonalé reproboxy RCF TT+.

Tisková konference | RWE Transgas Net a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

2009-11-14Tisková konference | RWE Transgas Net a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Na tiskovou konferenci, která zveřejnila výsledky simulace plynové krize jsme zajistili vše potřebné - filmařské osvětlení ARRI, pódium, květinové dekorace, nábytek a inventář, ozvučení a catering.

Výročí společnosti Petrolmedia

2009-10-15Výročí společnosti Petrolmedia

V hotelu Olympic jsme se podíleli na oslavě 10. výročí společnosti Petrolmedia. Zajištovali jsme moderátora Vojtěcha Bernatského, hudební produkci, laserovou show na klíč a také kompletní technické vybavení včetně ozvučení a osvětlení vystupujících umělců.

RWE | Večírky pro zaměstnance

2009-09-29RWE | Večírky pro zaměstnance

Pro společnost RWE jsme v několika městech zajištovali Mobilní ateliér a vystoupení houslového virtuóza Michaela Hejče. Díky novým technologiím si hosté odnášeli své fotografie v plné kvalitě během několika minut.

Slavnostní otevření Edukačního Centra | Brno

2009-07-06Slavnostní otevření Edukačního Centra | Brno

Za účasti řady odborníků a novinářů jsme v Brně otevírali Edukační centrum. Stejně jako před rokem jsme se kompletně postarali o japonskou delegaci včetně zajištění tlumočení a ochranky. Na tiskovou konferenci jsme připravili velký party stan, ozvučení, AV techniku, ale také například dekorace, hostesky či kvalitní občerstvení.

Fotografie z akce

Pražský hrad | Technická produkce

2009-06-11Pražský hrad | Technická produkce

Další zajímavou zakázkou byla produkce na Pražském hradě. Kromě osvětlení nádvoří, zajištění pódia, ozvučení RCF TT+ a plazmových obrazovek jsme také všechny signály přivedli do hlavního sálu. Moc děkujeme.

Konference | České dráhy a.s.

2009-06-04Konference | České dráhy a.s.

Pro dalšího významného klienta jsme úspěšně zajistili konferenci přímo v prostorách Hlavního nádraží. Nechyběly oblíbené reproduktory RCF TT+, kondenzátorové mikrofony a celou konferenci jsme také nahrávali. Těší nás, že hosté byli s naší prací velmi spokojeni. Děkujeme.

Konference nejen o Retailu | Galerie Butovice

2009-05-30Konference nejen o Retailu | Galerie Butovice

Před pár dny proběhla další úspěšná konference, na které jsme měli opravdu hodně práce. Kromě ozvučení a osvětlení hlavního sálu a předsálí jsme zajišťovali také několik plazmových obrazovek, tlumočnickou techniku a obří dekoraci - kulisu, která byla 14 metrů dlouhá, 4 metry vysoká a tvořila celé čelo konferenčního sálu. Ve stěně byly zabudovány plátna se zpětnou projekcí a nechybělo ani bílé pódium či květinové dekorace. Děkujeme za spolupráci.

Barokní slavnost | SVATOJÁNSKÉ NAVALIS

2009-05-17Barokní slavnost | SVATOJÁNSKÉ NAVALIS

V těchto dnech v centru Prahy probíhají Barokní slavnosti, na které Vás srdečně zveme. Technicky zajištujeme doprovodný program, tedy tiskové konference, ozvučení trhů nebo např. spouštění gondol na Vltavu. Více informací o programu zde. Děkujeme za spolupráci.

Více informací

Den vzpomínání na oběti holocaustu

2009-04-21Den vzpomínání na oběti holocaustu

Připomínková akce Jom ha-šoa - Den vzpomínání na oběti holocaustu se bude letos již počtvrté konat na Náměstí Míru v Praze. Od 14 do 17 hodin bude nejširší veřejnost číst jména jednotlivých mužů, žen a dětí, kteří zahynuli kvůli svému židovskému původu během druhé světové války. Akci pořádá Institut Terezínské iniciativy a Nadační fond obětem holocaustu. Naše společnosti i letos poskytla ozvučení akce zdarma.

Plakát ke stažení zde.

 Soukromý koncert Petry Janů

2009-04-21 Soukromý koncert Petry Janů

Dnes jsme techniky zajistili koncert zpěvačky Petry Janů. Díky oblíbeným reproduktorům RCF TT+ a využití procesorů byl zvuk opravdu příjemný a kvalitní. Děkujeme moc za příjemnou spolupráci.

Tisková konference | ARTISTRY essentials

2009-04-15Tisková konference | ARTISTRY essentials

Společnost Amway představila 15.4.2009 svoji novou řadu kosmetiky ARTISTRY essentials. Zajištovali jsme kompletní technickou produkci, tedy osvětlení sálů, ozvučení a konferenční techniku včetně kamerového přenosu. Děkujeme za spolupráci.

Gala večer společnosti SYSMEX

2009-04-14Gala večer společnosti SYSMEX

V Brněnském hotelu Atlantis jsme pro společnost SYSMEX zajistili společenský večer. Hosty provázel hudbou a moderováním DJKuba.cz, zábavu rozprodila také usměvavá zpěvačka Lucka Kostelecká. Pozvání přijal talentovaný barman Petr Hurta, který předvedl jak klasickou, tak ohnivou barmanskou show. Zajimávým zpestřením bylo vystoupení brněnské taneční skupiny BBS, která se účastní i zahraničních soutěží. Hlavním bodem programu bylo vystoupení houslisty Michaela Hejče. Tuto osvědčenou "sestavu" umělců můžeme vřele doporučujeme i na Vaši akci.

Slavnostní otevření prostor | Placebo Pub Mikovcova 12

2009-03-24Slavnostní otevření prostor | Placebo Pub Mikovcova 12

Úžasný prostor, ve kterém byla radost pracovat. Jedná se v podstatě o kombinaci kavárny, cocktail baru, pivnice a music clubu. Placebo pub bude navíc využíván i na školení, večírky a tiskové konference a nabízí nejen krásné prostředí, ale také velmi nízké ceny. Na slavnostní otevření jsme zajistili catering a kompletní produkční služby včetně velmi oblíbeného mobilního ateliéru, barmanské show, houslisty Michaela Hejče atd. Fotografie nalezenete zde a v sekci Slavnostní otevření.

Fotografie z akce

Slavnostní otevření prostor | Firstclients s.r.o.

2009-03-22Slavnostní otevření prostor | Firstclients s.r.o.

Pro klienta jsme zajistili kompletní produkční a cateringový servis. Nechyběli kanapky, kvalitní vína, ochutnávka sýrů, jazzová kapela, hostesky, ozvučení a mnoho dalších služeb. Fotografie naleznete v sekci Slavnostní otevření. Děkujeme za důvěru.

Průmyslový palác | Společnost STO

2009-03-01Průmyslový palác | Společnost STO

Pro velmi příjemného klienta, který navíc vyrábí špičkové stavební materiály, jsme zajistili kompletní servis spojený s prezentací výstavního stánku. Kromě hostesek, ozvučení, občerstvení a výroby cocktailů jsme zajištovali také výbornou kávu Illy a inteligentní osvětlení, díky kterému se logo klienta promítalo v prostoru výstaviště. Pokud i vy hledáte spolehlivého partnera pro výstavy a veletrhy, stačí nás kontaktovat.

Romantický večer

2009-02-13Romantický večer

Pro zahraničního VIP klienta jsme pomohli zajistit romantický večer, který byl výjimečný ve všech směrech. Desettisíc růží, tisíc svíček, ohňostroj vytvořený ze stovky srdcí... Kromě architektonického osvětlení nábřeží a hotelu Four Seasons jsme zajistili také osvětlení a ozvučení historické lodi. Vyvrcholením večera byla laserová show, kdy jsem na kilometrovou vzdálenost promítali obří srdce a jméno snoubenky.

Fotografie z akce

Produkce pro Microsoft

2009-01-30Produkce pro Microsoft

V lednu jsme zajištovali technickou produkci pro společnost Microsoft. V klubu Lávka jsme poprvé využili jeden z nejlepších zvukařských pultů na světě - Soundcraft Vi6 a tak si skvělý zvuk užívali nejen hosté, ale také pozvané kapely - Brouci Band a MS Band. Připravili jsme také ozvučení ostatních místností, konfetové překvapení, profesionální DJe, ochranku a mnoho dalších služeb. Děkujeme.

Mezinárodní rok astronomie

2009-01-07Mezinárodní rok astronomie

7. ledna 2009 zahájila Česká republika Mezinárodní rok astronomie v Evropské unii. Začala také exteriérová výstava "Vesmír - dobrodružství objevů". Pro slavnostní zahájení výstavy jsme zajistili zastřešené pódium včetně vytápění a ochraných plotů.

Fotografie z akce

Silvestr 2008

2009-01-01Silvestr 2008

Již tradičně jsme zajišťovali kompletní produkci Silvestrovského večera pro hotel Panorama. Nechyběla laser show, dekorace, DJ, osvětlovací rampa a mobilní ateliér, ve kterém jsme hostům rovnou i tiskli fotografie. Další zakázku jsme realizovali v hotelu Corinthia Towers, kde jsme pro videodiskotéku instalovali špičkové ozvučení RCF TT+ a videotechniku včetně plazmových obrazovek. Připravovali jsme také několik menších zakázek včetně ohňostroje.

Fotografie z akce

XIV.TipCars PRAŽSKÝ RALLYSPRINT

2008-12-05XIV.TipCars PRAŽSKÝ RALLYSPRINT

Již podruhé připravujeme kompletní technickou produkci, tedy osvětlení, ozvučení a ground support pro společenský večer - vyhlášení výsledků. Zajišťujeme také hudební produkci a moderátorku gala večera, kterou na 14. ročníku bude Vilma Frantová.

Akce byla z důvodu tragické události zrušena.

Technická produkce | Muzeum Karlova Mostu opět vystavuje největší slámový betlém v Čechách

2008-11-30Technická produkce | Muzeum Karlova Mostu opět vystavuje největší slámový betlém v Čechách

Tento betlém čítá dvacet biblických postav v životní velikosti, monument doplní také sbírka betlémů, které se váží k prostředí mostu. Pro slavnostní křest jsme připravili kompletní technický servis - přenos obrazu a zvuku do vedlejšího sálu, projekci, ozvučení a osvětlení nutné pro televize. Letos také zajišťujeme osvětlení celé expozice, které jsme ladili do světle oranžové barvy.

Zajištění zastřešeného pódia | Národní divadlo

2008-11-30Zajištění zastřešeného pódia | Národní divadlo

Národní divadlo dne 30.listopadu rozsvítilo svůj vánoční strom a Entertainment servise u toho nesměl chybět. Mezi budovami Národního divadla a Nové scény vyrostlo zastřešené pódium o ploše 6 x 8 metrů včetně ground supportu. Děkujeme za další příjemnou spolupráci.

Ozvučení a AV technika | Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA 2008

2008-11-23Ozvučení a AV technika | Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA 2008

Stejně jako při minulých ročnících jsme i ve dnech 22. a 23. listopadu technicky zajistili ozvučení a AV techniku. Novinkou jsou špičkové ozvučovací reproduktory RCF TT+.

Prohlédněte si leták z akce

Produkce | Švýcarsko - Racing team Daltec

2008-10-22Produkce | Švýcarsko - Racing team Daltec

Produkce ve Švýcarském Avanches byla velkým zážitkem. Na oslavu zakončení závodní sezóny jsme zajistili půvabné hostesky, ozvučení, osvětlení a hudbu. Děkujeme moc za pozvání.

Fotografie z akce

Produkce | E. Funkhouser New York - Výstaviště Brno

2008-10-01Produkce | E. Funkhouser New York - Výstaviště Brno

Pro partnerskou agenturu a společnost Amway jsme technicky zajistili velkou společenskou událost - do České republiky přijel vizážista Eddie Funkhouser! Vše začalo tiskovou konferencí v Praze, ale to hlavní se konalo v Brně - velkolepá show, líčení přímo na pódiu, taneční vystoupení, módní přehlídka, Monika Absolonová... Pro 1700 hostů jsme připravili 200 m2 pódia, stovku reflektorů a inteligentních světel, kamerové přenosy, projekce, laser show, konstrukce, ozvučení a dekorace. Fotografie rozhodně stojí za Vaši pozornost.

Fotografie z akce

Produkce | Svatba hotel Mlýn Karlštejn

2008-08-16Produkce | Svatba hotel Mlýn Karlštejn

V romantickém prostředí hotelu Mlýn náš produkční tým poskytl hostům kompletní svatební servis. Zajišťovali jsme koordinaci svatebního dne, polední občerstvení, přípravu svatební tabule, výzdobu obřadního místa včetně ozvučení a dekorací, složení svatebního menu a v neposlední řadě také neobvyklý program. Svatebčany pobavil kouzelník, barmanská show Petra Hurty, balónkové překvapení, slideshow a úžasný ohňostroj. Na děti čekala spousta překvapení a soutěže o lentilkové dortíky.

Produkce | Narozeninová oslava

2008-08-06Produkce | Narozeninová oslava

Pro VIP klienty jsme zajistili produkční servis oslavy. Program byl opravdu bohatý - laser show, ohňostroj, vystoupení Lucie Kostelecké a Michaele Hejče, fire show a tetování henou. Tradičně nechybělo bohaté osvětlení a ozvučení všech prostor. Hosty večerem provázel DJ a moderátor MC Erik Aresta. Zajištovali jsme také dokumentaci narozenin. Prohlédněte si zajímavé fotografie.

Fotografie z akce

Ozvučení | Slavnostní zahájení provozu pražských přívozů

2008-08-01Ozvučení | Slavnostní zahájení provozu pražských přívozů

1.8.2008 byl na Smetanově nábřeží otevřen provoz nových přívozů označený jako P4 a P5. Provoz nových lodních linek slavnostně zahájil primátor Prahy Pavel Bém a starostové městských částí Prahy 1, Prahy 2 a Prahy 5 - pan Petr Hejma, paní Jana Černochová a pan Milan Jančík. Pro tuto příležitost jsme zajistili kompletní ozvučení, které využili pro přenos také televizní štáby.

Produkce | Koncert kapely Buty

2008-06-10Produkce | Koncert kapely Buty

Pro parnerskou společnost jsme ve venkovních prostorách Fun Islandu (Praha 5) zajištovali kompletní technický servis koncertu. Použili jsme ozvučení EAW (25kW), ground support (8x10m), tichou elektrocentálu (60kW) a také bohaté osvětlení (12x moving head 1200W, ARRI + ACL reflektory apod.). Prohlédněte si fotografie z večerního koncertu kapely Buty.

Fotografie z akce

Produkce | VIP event - NWR Sovovy mlýny

2008-06-08Produkce | VIP event - NWR Sovovy mlýny

Pro významného klienta jsme zajištovali hned několik služeb od ozvučení všech prostor až po light desing, který musel vhodně korespondovat s prostory muzea. Samozřejmností bylo také precizní provedení celé instalace. Kulisu tvořila lounge music, kterou namixoval Jiří Burian. Zajímavostí bylo také obří logo promítané na budovu muzea. Na akci se sešli významné osobnosti z celého světa a tak zveřejňujeme pouze ilustrační fotografie.

Fotografie z akce

Produkce | Klášterec nad Ohří - křest haly

2008-05-27Produkce | Klášterec nad Ohří - křest haly

Firma vyrábějící izolace FOAMGLAS křtila v Čechách novou výrobní linku a akce to byla opravu velkolepá, zúčastnilo se jí 500 hostů z celého světa. Realizovali jsme osvětlení, tv přenosy, návrh pódia, projekce včetně střihu a také ozvučení, které v hale nebylo snadné. Skvěle si s tím poradil zvukový mistr Pošťák a ozvučení L´Acoustic Kiva / Kilo doplněný o subbassy Martin Audio. Moc děkujeme všem technikům, klientovi a partnerské společnosti Intercatering.

Fotografie z akce

Sponzoring | Den vzpomínání na oběti holocaustu 30. dubna 2008

2008-04-30Sponzoring | Den vzpomínání na oběti holocaustu 30. dubna 2008

Ve středu 30. dubna od 13 do 16 hodin si na Náměstí Míru budou moci účastníci alespoň symbolicky připomenout oběti holocaustu. Setkání pořádá Institut Terezínské iniciativy, Nadační fond obětem holocaustu a Česká unie židovské mládeže. Plakát ke stažení. Je nám ctí na této akci zdarma zajistit ozvučení.

Sponzoring | ECM Prague Open 2008

2008-04-27Sponzoring | ECM Prague Open 2008

Opět jsme se staly oficiálním partnerem a sponzorem ECM Prague Open 2008, který proběhne v Praze na Štvanici ve dnech 28.4. - 4.5.2008. Více informací naleznete na oficiálních stránkách turnaje a srdečně Vás zveme k jeho návštěvě.

Produkce | SYSMEX Launching Symposium Spring 2008

2008-04-23Produkce | SYSMEX Launching Symposium Spring 2008

Symposium proběhlo ve dnech 22.4 - 23.4 v pražském hotelu Hilton. Pro firmu Sysmex jsme zajištovali komplexní produkční servis nadstandartní úrovně. Připravili jsme advertising show (promotion DVD + laser show + light show + live performance by Michael Hejč), instalovali a obsluhovali konferenční a tlumočnickou techniku, 3x projekce, střižny a ozvučení. Pro klienta jsme dále zajistili hostesky, scénář, dekorace apod. Konferenci navštivila také japonská delegace, pro kterou jsme připravili třídenní program, limuzínový servis, ochranku, tlumočení apod. Zajímavostí byly také soukromé prohlídky památek mimo otevírací dobu, pronájem historické tramvaje, lodi apod. Firmě Sysmex děkujeme za důvěru, výjimečné zážitky a nové zkušenosti.

Fotografie z akce

Produkce | Polynéská Galley Party 17.4.2008

2008-04-17Produkce | Polynéská Galley Party 17.4.2008

Po úspěšných eventech jsme pro Corinhia Panorama Hotel zajistili další večírek, tentokrát na téma Polynésie. Hosty jsme překvapili písečnými plážemi přímo v prostorách hotelu či stovkami květů orchideí. Nechyběly ani vzrostlé palmy, bubeníci či havajské tanečnice. Zajímavostí byly také delikatesy podávané přímo v kuchyni šéfkuchaře a hlavní cena tomboly - exotický zájezd all inclusive. Prohlédněte si první fotografie.

Produkce | David Birthday Party

2008-03-29Produkce | David Birthday Party

Pro zahraničního klienta jsme ve spolupráci se společností Intercatering zajistili oslavu narozenin. Pro hosty byla připravena nejen gala večeře formou rautu a výborný dort, ale také jazzová kapela, DJ, karaoke, slideshow a mobilní casino. Tradičně nechyběly dekorace, ozvučení a osvětlení všech prostor. Vše nejlepší!

Sponzoring | Cestovatelský festival

2008-03-12Sponzoring | Cestovatelský festival

Opět jsme se stali oficiálním partnerem a sponzorem Cestovatelského festivalu v Praze, který proběhne v Praze o víkendu 15.-16. března 2008. Své cestovatelské zážitky představí přední fotografové a cestovatelé. Zdarma jsme poskytli pronájem a obsluhu prezentační techniky v ceně cca 15 000 CZK. Více informací naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.setkanicestovatelu.cz.

Sponzoring | Gala Dinner Dance and Auction 2008

2008-03-01Sponzoring | Gala Dinner Dance and Auction 2008

Charitativní večer nadačního fondu "Fund For Education" proběhl 1.3.2008 v pražském Slovanském domě. Pro tuto výjimečnou příležitost jsme zajistili ozvučení L´Acustic, osvětlení, videoprojekci, pódium a DJe. Naše služby jsme poskytli se slevou 30.000 CZK.

Svatební veletrh hotel Diplomat

2008-02-10Svatební veletrh hotel Diplomat

Pro našeho významného klienta jsme na tento veletrh zajistili plasmové obrazovky s úhlopříčkou 106 cm. Nyní máte možnost pronajmout si obrazovky i Vy a to za speciální cenu 950 CZK.

Maturitní ples - Městské divadlo Chomutov | Laser show

2008-02-02Maturitní ples - Městské divadlo Chomutov | Laser show

Pro studenty jsme jako půlnoční překvapení připravili vyjímečnou laser show. Nechyběla synchronizace s hudbou, obří 3D efekty, multibarevné obrazce apod. Tuto službu můžete využít na plesy i Vy, pro studenty máme navíc připravenou slevu 30%.

O2 Telefonica | Videoparty

2008-01-30O2 Telefonica | Videoparty

Pro partnerskou agenturu jsme připravili videoparty 70´-90´ let. Večerem hosty provázel DJKuba.cz a Jirka Březina, který je rezidentem Lucerna music baru.

Laser & Light show | Lucerna music bar

2008-01-24Laser & Light show | Lucerna music bar

Pro významného klienta jsme zajistili speciální světelné efekty, VJ projekci a laser show.

Tisková konference

2008-01-10Tisková konference

Netradiční konference pro významného klienta obohacená módní přehlídkou, vyjímečnou laser show, třpytem diamantů a nejmodernější technikou. Fotografie naleznete v jednotlivých sekcích prezentace.

Horečka Silvestrovské noci 2007 Hotel Corinthia Panorama

2007-12-09Horečka Silvestrovské noci 2007 Hotel Corinthia Panorama

Pro hotel zajišťujeme Silvestrovskou párty ve velkém stylu. Nebudou chybět tanečnice, profi DJ a moderátor či zpěvačka Lucie Kostelecká. Plakát je ke stažení zde, srdečně Vás zveme!

XIII. TipCars PRAŽSKÝ RALLYSPRINT

2007-12-08XIII. TipCars PRAŽSKÝ RALLYSPRINT

Pro slavnostní ceremoniál jsme v hotelu Pyramida zajistili ground support, ozvučení, osvětlení, hudební produkci a team osvětlovačů a techniků. Akci jsme dle ohlasu připravili na velmi vysoké úrovni. Děkujeme pořadatelům za důvěru.

Vánoční večírek firmy Baxter

2007-12-06Vánoční večírek firmy Baxter

Ani tentokrát nechyběla velká světelná show, profi DJ a rotace loga po místnosti. Samozřejmostí bylo ozvučení, které využila i skupina Těžkej Pokondr. Moc děkujeme všem zaměstnancům firmy za velmi příjemnou atmosféru a také našemu týmu techniků, kteří odvedli práci na skvělé úrovni.

Večírek v mexickém stylu

2007-12-05Večírek v mexickém stylu

Pro akciovou společnost jsme zajistili vánoční večírek plný barev, ohně, tance a exotických specialit. Naši barmani předvedli nejen velkou show, ale navrhli také speciální cocktail pro tuto příležitost, který se těšil velkému ohlasu. Zajímavostí byly také rekvizity dovezené přímo z Mexika.

Muzeum Karlova Mostu vystavuje největší slámový betlém v Čechách

2007-12-03Muzeum Karlova Mostu vystavuje největší slámový betlém v Čechách

Tento betlém čítá dvacet biblických postav v životní velikosti. Monument doplní i sbírka téměř dvou desítek betlémů Vojtěcha Kubašty, které se váží k prostředí mostu. Pro slavnostní křest jsme zajistili kompletní technický servis - přímý přenos do vedlejšího sálu, projekci, ozvučení, osvětlení nutné pro média, techniky apod.

Kruhy nad Prahou aneb bude Praha olympijská?

2007-11-27Kruhy nad Prahou aneb bude Praha olympijská?

Veřejná debata o pořádání olympijských her v Praze, které se zúčastnili prominentní protagonisté sporů o pořadatelství olympiády. Zajistili jsme kompletní technický servis a bezdrátové mikrofony pro osm řečníků.

Svatební reference 17.11.2007

2007-11-17Svatební reference 17.11.2007

Dobrý den, ještě jednou Vám moc děkujeme za krásné moderování a hraní na naší svatbě!!! Nemuseli jsme se díky Vám o nic starat a vše proběhlo jak se patří. Balónky měly obrovský úspěch.

Moc děkujeme a přejeme spoustu spokojených zákazníků. Hezký den, Martina Adámková

Sponzoring | Cestovatelský festival

2007-11-11Sponzoring | Cestovatelský festival

Stali jsme se oficiálním partnerem a sponzorem Cestovatelského festivalu v Praze, který proběhl v Praze ve dnech 10.-11.11.2007. Své cestovatelské aktivity tradičně představili přední fotografové a cestovatelé. Zdarma jsme poskytli pronájem konferenční a prezentační techniky v ceně 20 000 CZK. Více informací naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.setkanicestovatelu.cz.

FACE UP MEDIA | Firemní večírek

2007-11-08FACE UP MEDIA | Firemní večírek

Pro společnost Face up s.r.o. jsem na Vinohradech zajistili ozvučení kapely UDG, osvětlení, pódium a zajisté také DJe, který hosty bavil do ranních hodin. Děkujeme za příjemný večírek!

Invaze krabů | Hotel Corinthia Towers

2007-10-27Invaze krabů | Hotel Corinthia Towers

Pro hotel jsme opět zajistili statické osvětlení a kouřové efekty na vyhlášenou gala večeři Invaze krabů. Fotografie naleznete v sekci osvětlení.

Moulin Rouge Party | Poděkování a fotografie

2007-10-26Moulin Rouge Party | Poděkování a fotografie

Děkujeme všem hostům, obchodním partnerům, sponzorům a vedení hotelu Panorama. Bez Vás bychom nemohli realizovat další zajímavý projekt. Atmosféru francouzkého večera si může prohlédnout v samostatné Moulin Rouge galerii. Děkujeme a slibujeme, že na jaro pro Vás opět připravíme zajímavou party.

Moulin Rouge Party | Corinhia Panorama Hotel

2007-10-08Moulin Rouge Party | Corinhia Panorama Hotel

Po velmi úspěšné James Bond Party připravujeme Moulin Rouge Party, která se koná dne 25.10.2007! Dobové kostýmy, francouzká vína a kuchyně, kankánové tanečnice, dekorace, bohatý program a také vystopení vynikající zpěvačky Radky Fišarové zaručují vyjímečný zážitek. Plakát je ke stažení zde, srdečně Vás zveme!

Mattoni Night Grand Prix 2007

2007-09-08Mattoni Night Grand Prix 2007

Premiéra večerního běhu Prahou za umělého osvětlení! Celé Staroměstské náměstí bude 8.září žít nejen sportem, ale i kulturou. Nebude chybět Marathon Music Festival, který pomůže navodit tu správnou atmosféru. V rámci programu vystoupí DJKuba.cz.

Večírek TOYOTA

2007-09-08Večírek TOYOTA

Pro společnost Toyota Motor Czech s.r.o. jsem na Moravě zajistili ozvučení a osvětlení. Hosty večerem provázel DJ Lucci.

Večírek DIRECT

2007-09-07Večírek DIRECT

Pro společnost Direct a.s. jsem na Šumavě zajistili ozvučení, osvětlení a profesionálního DJe, který hosty provázel programem "Best of 60.-90."

Křest nových prostor firmy COMAP

2007-09-06Křest nových prostor firmy COMAP

Pro našeho významného klienta jsem zajistili křest nových prostor. Pro hosty byl připraven nejen raut a mobilní casino, ale také výborné cocktaily a barmanská show. Zajisté nechyběla ani hudba a osvětlení.

Den otevřených dveří

2007-08-11Den otevřených dveří

V sobotu 11. srpna jsme pro společnost CAR POINT s.r.o., která v Domažlicích pořádala akci pro širokou veřejnost, zajistili ozvučení a moderátora Marka Dobrodinského. Hosté mohli využít bohatý program, zajímavostí byly vyhlídkové lety vrtulníkem.

Konference Accenture Consulting

2007-06-22Konference Accenture Consulting

Získali jsem zakázku na technické zajištění konference a večírku pro firmu Accenture Consulting. Zapůjčili jsme LCD televizory, bezdrátové mikrofony, ozvučení a osvětlení. Zajistili jsme profesionálního DJe. Fotografie naleznete v jednotlivých sekcích prezentace.

Corinthia hotels Prague | Staff party 2007

2007-06-15Corinthia hotels Prague | Staff party 2007

Po velmi úspěšné James Bond party jsme získali další zakázku, tentokrát na večírek zaměstnanců obou hotelů. V prostorách Hoffmanova dvora jsme zajistili zábavné atrakce, pódium, tetování henou, moderátora, profesionálního DJe a zajisté také ozvučení a osvětlení. Všem hostům děkujeme za příjemný večer!

Memoriál Josefa Odložila | Esa světové atletiky na Julisce

2007-06-11Memoriál Josefa Odložila | Esa světové atletiky na Julisce

Ve středu 13. června 2007 se příznivci vynikající atletiky dočkají dalšího galapředstavení současné světové atletické špičky při 14. ročníku Memoriálu Josefa Odložila EAA Premium Meeting. Pořadatelé letos připravili 17 disciplin, z toho 6 ženských a 11 mužských. Tradičně hlavním závodem bude běh na 1500m mužů. Zajistili jsme hudební produkci a obsluhu ozvučení. Více informací o memoriálu zde.

Muzeum Karlova mostu

2007-05-16Muzeum Karlova mostu

Získali jsem zakázku na technické vybavení muzea. Dle projektu vybavíme přednáškový sál ozvučením, velkoplošnou projekcí a LCD televizory

Sponzoring | ECM Prague Open

2007-04-01Sponzoring | ECM Prague Open

Stali jsme se oficiálním partnerem a sponzorem ECM Prague Open 2007 v Praze, který proběhne v Praze na Štvanici ve dnech 7.-13.5.2007. Rok utekl jako voda a už brzy opět Štvanice ožije svým minigrandslamem. Ženy si v turnaji Sony Ericsson WTA Tour rozdělí 145.000 USD, muži při tradičním ATP Challengeru 100.000 USD. Více informací naleznete na oficiálních stránkách turnaje.

Sponzoring | Cestovatelský festival

2007-03-27Sponzoring | Cestovatelský festival

Stali jsme se oficiálním partnerem a sponzorem Cestovatelského festivalu v Praze, který proběhl v kulturním domě Ládví ve dnech 24.-25.3.2007. Své cestovatelské aktivity představili přední fotografové a cestovatelé prostřednictvím velkoformátových projekcí. Zdarma jsme poskytli konferenční a prezentační techniku v ceně pronájmu 20 000 CZK.
Více informací naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.setkanicestovatelu.cz.

James Bond Party 26.4.2007

2007-03-23James Bond Party 26.4.2007

Připravujeme James Bond Party v luxusním prostředí hotelu Corinthia Panorama. Zajišťujeme kompletní technický a umělecký servis této společenské události. Srdečně Vás zveme!