Entertaiment service s.r.o.

Petr KASNAR | Profesionální kouzelník

Petr KASNAR | Profesionální kouzelník

Petr KASNAR | Profesionální kouzelník

Plně profesionální kouzelník s bohatými zkušenostmi při realizaci programů všeho druhu. Je mistrem republiky v oborech mikromagie a manipulace, působí v řadě zemí i mimo Evropu. Od roku 1989 se zaměřuje především na mikromagii a promotion show, speciální efekty a jako trikový poradce. Spolupracuje s různými divadly, filmaři a televizními studii.

Reference: V posledních letech reprezentoval republiku v českém kulturním centru v Paříži a zúčastnil se mistrovství světa v Haagu. V roce 1994 spolupracoval na úspěšné světové premiéře opery NAGANO v Národním divadle. Petr Kasnar realizoval také objevení automobilu Alfa Romeo 156 - byl to historicky první trik takovýchto rozměrů, realizovaný českým kouzelníkem. Navštívil celkem 12 zemí Evropy a Asie. V roce 2000 bylo ve Vídni pořádáno 1. profesionální mistrovství světa v mikromagii, kam bylo pozváno pouze 12 soutěžících. Jediným pozvaným z České republiky byl právě Petr Kasnar.

Nabídka: Mikromagie, Pódiové programy, Klubové večery, Divadelní představení, Speciální nabídku pro malé diváky a vystoupení na klíč.

Cena: dohodou